Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol lehet matek felmentést...

Hol lehet matek felmentést szerezni vizsgához?

Figyelt kérdés
Reménytelenül nem megy a matek, hol mérik ezt fel?

2018. szept. 11. 22:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
érettségire készülök 3 éves szakma után, tehát 12.-es vagyok, 13.-ba vizsgázok.
2018. szept. 12. 20:27
 12/13 anonim ***** válasza:
29%

#9 Hát igen, ezért is tart ma ott az egészségügy, ahol...

Mert kényszerből bárki elmegy ma már ilyennek, hivatásból sajnos most már csak külföldre. (Tisztelet a kivételnek).



"4-esnél rosszabb jegyem nincs egyik tantárgyból sem, vagyis amit be kell magolni, az nagyon a fejembe megy."


Ezt úgy nevezik, hogy értés nélküli magolás. Azaz nem érted a témát, fogalmad sincs az egészről. Az ilyenekből nyilván senki nem lesz, mert semmit nem akar megérteni, annak ellenére, hogy a készség fejleszthető lenne. De a lustaság nagy úr, és inkább fölmenteti magát egy másik hülyével, aki átbukdácsolt a pszichológián. Nevetséges, ami ebben az Országban folyik. Németországban ezt nem csinálnád meg, mert nyílván az a buta pszichológus sem létezhet, mint ami itt.



"Angolból is kitűnő vagyok, tehát ha beszélek más nyelven perfectül, de a matekhoz lusta vagyok, akkor inkább azt mondanám, hogy csak hülye vagyok. :)"


Nem, én inkább azt mondanám, hogy ha ötöst kapsz angolból, az nem jelenti, hogy adott nyelvterületen boldogulsz is.


Ha valaki meg a matekhoz lusta, az nem egyenlő azzal, hogy hülye hozzá. Mert aki hülye, az egyébként is analfabéta, vagy szellemi fogyatékos.

Aki viszont lusta, de szellemileg értelmes, az minden bizonnyal naplopó, munkakerülő alak, aki a társadalom fejlődését akadályozza.

2018. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
elfajultak a dolgok...:D angol 5-ös, de boldogulok a nyelvterületen, ezt így értettem, csak nem mondtam el hogy felsőfokú nyelvizsgára készülök és fél évig kint voltam Londonban apukámnál, tehát nem vagyok hülye angolból, ezért nem fognám a matekot a lustaságra. Tehát amihez nem kell logika, azt bemagolom, de meg is értem, a matek meg sehogy se megy bele a fejembe. Tehát ha lustaság lenne, akkor az angol se menne semennyire, nyilván mert lusta lennék ahhoz is, "mint a matekhoz"...De választ a kérdésemre nem kaptam, úgyhogy kösz a segítséget.
2018. szept. 13. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!