Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudnék átiratkozni...

Hogyan tudnék átiratkozni másik iskolába?

Figyelt kérdés
9.-es vagyok. A jelenlegi iskolákat nagyon nem bírom, kolis is vagyok. Rájöttem hogy EGYÁTALÁN nem nekem való az hogy én egésznap emberekkel vagyok... Arra gondoltam át megyek egy, a lakóhelyemhez közelebb lévő iskolához ahol egyébként is van két barátom. Hogyan zajlik ez az egész? Nagyon félek hogy mindenki azt fogja gondolni hogy túl hamar feladtam és meggondolatlan vagyok. Bár ez igaz is.

2018. szept. 12. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a sulit (a szülőd), ahová át szeretnél menni, hogy át tudnak-e venni!
2018. szept. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még pár hét után ha van hely az iskolában lehet esélyed hogy csak út átvesznek, és vizsgát sem kell írnod. Kérdezd meg a kiszemelt sulit, ők tudják a legjobban!😄
2018. szept. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!