Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Teleki Blanka Gimnázi...

Milyen a Teleki Blanka Gimnázium? (Bp)

Figyelt kérdés
Sziasztok szóval sokat szemeztem a Teleki Blanka Gimnáziummal (Bp) és kíváncsi lennék arra hogy milyen iskola, milyenek a tanárok,diákok, milyen osztályokat indítanak, hány ponttal vesznek fel, akármit amit a suliról jó tudni:)
2018. szept. 13. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A közössége nagyon jó, a beilleszkedés könnyű. Segítőkészek és barátságosak, hallomásból ezt tudom. Vannak jófej tanárok, de azért valljuk be, nem valami erős a színvonal, az elvárás is elég minimális az elit gimnáziumokhoz képest.
2018. szept. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

5-ös átlag mellé egy 55 pont és jó szóbeli.

4-es átlaghoz 60-65 pont és szintén jó szóbeli

Mert a szóbelin sok múlik :)

2018. szept. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megerősítem nagyjából az első választ. Ha tényleg nagyon kiemelkedően tanulsz, javasolt lehet az erősebb suli. Bár én pont azt szerettem a Telekiben, hogy annak ellenére, hogy nagyon vegyes képességű emberek jártak oda, mégis mindenkiből ki tudták hozni a maximumot. Ez már mondjuk jó pár éve volt. Hátránynak a nyelvoktatást tudnám mondani. Abban sajnos az okos diákok is helyben toporogtak. Ha indítanak kéttannyelvű osztályt, akkor ez a hátrány is kiküszöbölhető
2018. szept. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!