Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimnazium, vegzos ev, cel az...

Gimnazium, vegzos ev, cel az orvosi. Ha kialszom magam, nem marad idom tanulni, ha nem, akkor faj a fejem es folyik a orrom. Mit csinaljak? :D

Figyelt kérdés
2018. szept. 15. 07:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Aludj. És csak az emeltekre koncentrálj.
2018. szept. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretem a matekot es a magyart is, meg olvasni, es jo lenne neha mast is csinalni az emeltezesen kivul... :(
2018. szept. 15. 08:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Az alvás nagyon fontos (később is az lesz, ha az orvosi a célod), aludj legalább 8 órát.
2018. szept. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Orvosin egy vizsgára kell annyit tanulni, mint az érettségire összesen. Mi lesz veled akkor?
2018. szept. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A biosz es a kemia veszi el legkevesbe az idot, a tobbi harom tantargyra es nyelvvizsgara kell nagyon sokat keszulni, mert a kovetelmeny, ha nem is megy annyira a kozepszint fele, rohadt maximalista vagyok, es nekem a 80%nem jo... :(
2018. szept. 15. 10:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Van még idő az érettségiig, csinálj időbeosztást, és tanulj hatékonyan. 24 órából áll egy nap, nem hiszem, hogy ebbe nem fér bele egy kiadós alvás.

Az egyetemen sokkal többet kell majd tamulni, és félévente van vizagaidőszak. Ha már most ilyen gondjaid vannak, mi lesz jövőre?

2018. szept. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha nem oda jarsz, ne riogass :D
2018. szept. 15. 15:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem riogatlak... Elég sok orvosis barátom van. Az első félév után visszasírták az érettségit.
2018. szept. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyan már. Orvosira jártam, mégis meg tudtam oldani, hogy ne kelljen éjszakáznom. Ki tudtam magam aludni és még "élni" is volt időm. Az egész csak időbeosztás kérdése.
2018. szept. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!