Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan fejleszthetem a logikus...

Hogyan fejleszthetem a logikus gondolkodásomat?

Figyelt kérdés

Reálszakon szeretnék majd továbbtanulni az egyetemen, de sajnos egy olyan humánorientált gimnáziumban vagyok, ahol tönkrevágták a logikámat, problémamegoldó képességemet.

Persze magolni igen jól tudok...

Lehetséges újra kifejleszteni a logikámat? Hiába megszokta az agy, hogy nem kell gondolkozni, csak memorizálni a jegyzeteket?



2018. febr. 13. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, még "humánoriantált" gimnáziumban is van matek fizika stb. Bőven van lehetőség a logika használatára, szóval az a szomorú hírem számodra, hogy nem más vágta tönkre a logikád, hanem eleve rossz. A jó hír, hogy egyetemen ugyanúgy kell majd magolnod a sok hülyeséget, szóval nagy hátrányban nem vagy.
2018. febr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%

Vicces, nekem meg azt szokták felróni, hogy túlságosan logikusan gondolkodom.

Járjál vívni és sakkozni (taktikát fejleszti nagyon)

Oldjál/olvass fejtörőket... bár nagyon nem tudok igazán segíteni, én mindig ilyen voltam, viszont vígasztaljon a tény, hogy én pedig magolni nem tudok és a kapcsolataim is épp, hogy csak megütik a felszínes jelzőt.

Szintén humánosztályos XD

Valahogy eltévelyedtem XD

2018. febr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!