Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen munkát lehet egyeetem...

Milyen munkát lehet egyeetem mellett végezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Azt szeretném kérdezni, hogy egyetem mellett milyen jól fizető állások vannak, akár tanfolyammal is, illetve hogy miféle lehetőségek vannak.Tolna megyei vagyok, így Szekszárd fele gondolok ilyesmire.A tanulmányaim vagy Pest,vagy Pécs fele fognak vinni, informatika irányba.A játékvezetésen gondolkodtam, mert kevés idő, és sok pénz viszonylag, illetve az éjszakai őr fele hajlok, este munka, stb csak ott nagy a felelősségválallás.A segítségeteket szeretném kérni elsősorban, és építő hozzászólásokat.A válaszokat előre is köszönöm.

#munka #vizsga #iskola #egyetem.segítség #pénz.lakbér.rezsi
2018. szept. 18. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Fontos hogy flexibilis legyen tehát én most még ilyen tipikus diák munkákat keresnék.
2018. szept. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nappali vagy levelező tagozaton akarsz tanulni? Levelező esetén kb azt dolgozol amit akarsz, nappali esetén van gyárimeló, meki, tesco kassza, adminisztráció meg másod, de inkább harmadévesként mehetsz gyakornoknak. Ezek közül egyik se fizet jól, de rugalmasan lehet menni.
2018. szept. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!