Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mással is volt/van úgy, hog...

Mással is volt/van úgy, hog egy vagy több egyetemi szakot próbált ki, míg rálelt arra, a szakra ami tényleg érdekli?

Figyelt kérdés

Nem ciki, éveket kidobni, meg ugrálgatni egyik szakról a másikra?


Sajnos velem így van, érdekelne, más hogy látja.



2018. szept. 24. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
Az ilyen az azért van, mert elvittek , vagy mert ilyen a sorsod, hogy ide-oda is bele kell kóstolgatnod, hogy találkozz bizonyos személyekkel az életedben, akitől tanulhatsz valamit, vagy ők tetőled (nem feltétlenül tananyagot, inkább lelki leckékre gondolok most elsősorban) meg hát amúgy kölcsönösen is lehet; és akkor lehet, hogy így lett beletervezve a sorsodba valami, hogy 'most erre hajt valami'.'Később meg erre.' Szóval hogy ilyen belső késztetések. Mertviszont, ha külső személyek téritettek el afelől , ami valójában mindig is akartál lenni, tehát nem belső késztetések, akkor az úgy már nem jó. Akkor az már szívás. De te kövesd csak a belső hangodat , a sját utadat járd, ami neked belülről jön, ne hagyd, hogy eltérítsenek róla.
2018. szept. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Ajj, velem is hasonló van. Kiderült, hogy a szak amin voltam nem is olyan mint elképzeltem és a továbbtanulási lehetőségek se..és annyira frusztrál hogy ki kell hagynom így egy évet hogy máshova jelentkezzek át..
2018. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Nem unjátok már, hogy minden héten háromszor kiírjátok u.azt a kérdést?!
2018. szept. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem nem így történt. Rendesen utánanéztem a szaknak, kipróbáltam választás előtt, megtetszett, jó vagyok benne. Ez van, nem vagyunk egyformák. Nem ciki, ha neked nem így történt. Tanulni mindenből lehet, abból is, hogy nem találtad meg a megfelelő dolgot. 1 év egyébként se igen számít egyetemnél.
2018. okt. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!