Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tatai Eötvös József gimnáziu...

A tatai Eötvös József gimnáziumról szeretnék kérdezni. Méghozzá a Biológia/kémia szakról. Többi lent! (? )

Figyelt kérdés

Először is mennyire nehéz? Milyenek ott a diákok/tanárok?

Ajánljátok? Milyen modern az iskola? Érdemes átmenni a Bárdos László gimnáziumból? (nekem nem annyira jön be és sok tanár megy el) A válaszokat előre is köszönöm.



2018. szept. 28. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Én ott végeztem. A fiaim is ott végeztek. Nagyon jó iskola. Hogy nehéz e? Ezt ugye nem komolyan kérdezted? Nem osztogatják az érettségi bizonyítványt. Az ország első 15 középiskolájában benne volt.
2018. szept. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Gondoltam hogy nehéz.
2018. szept. 28. 19:02
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Én jelenleg Eötvösös vagyok. Nagyon szeretem, egy király iskola. Valamennyire nehéz de teljesíthető követelmények vannak. A biosz-kémiáról nem tudok sokat. Viszont vannak tapasztalt, nagyon jó kémia és biosz szakosok.

17/L

2018. szept. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
77%

Eötvösös voltam, imádtam. Ugyan én kéttannyelvű osztályba jártam, de biológia-kémia faktra. Szerintem sehol máshol nem kaptam volna annyi pozitívumot, mint ott. Kiváló osztályú kell volt egy relatív rossz osztályfőnök ellenére. Imádtam a hagyományokat, az egész hangulatát. A követelmények persze kémények voltak, de ez hozzá tartozott, mindenki tanult mint a güzü.

Csaj ajánlani tudom!

2018. okt. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
45%
Én is oda szeretnék menni, csak még nem tudom milyen szakra. Az egyik tanárom ott tart korrepetálást kémiából, ő azt mondta, hogy elég nehéz
2018. okt. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek 😀

Majd jövőre kiderül hogy mi lesz 🤣

2018. okt. 30. 20:17
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Na, hogy tetszik?
2020. jún. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Vélemény?
2020. júl. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Latin van a választható nyelvek közt? Esetleg a refiben?
2020. júl. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Eötvösben nincs latin, a másik sulit nem tudom.
2020. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!