Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehet átjelentkezni a...

Hogyan lehet átjelentkezni a budapesti Eötvös József Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudtok segíteni? Van valami különleges eljárás?

2018. júl. 27. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Az átjelentkezés miatt miért nem hívjátok fel az iskolát?


Kilencedikbe és hetexikbe esélytelen átjelentkezni a többi évfolyamra meg egyéni elbírálás alapján lehet. Az is lehet hogy átvesznek (a szintfelmérők után) és az is hogy siman megmondják hogy nem vesznek fel.

2018. júl. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy Reáltanodai utcairól van szó.


Nos, én éveken át akartam oda átjelentkezni az iskola profilja és minden egyéb sajátossága miatt.


Na most az igazgató mindig mondott valami blőd választ. Mindig írni kellett neki kérvényt azt tudom, amivel nincs is baj.


Azt mindig szerette mondani, hogy nincs hely, közben nem igaz, meg mindig volt valami kifogás. Visszanéztem az osztályok létszámát, és az utóbbi években pont, hogy bőven befértem volna a C (matematika) tagozatos osztályba.

Pedig matematikából és fizikából már bőven egyetemi szinten vagyok. Nyelvet is jól beszélem. Egyik tárgyal sincs bajom.


Meg az igazgatón látszott, amikor beszéltem vele, hogy mennyire kellemetlen, amikor elkezdtem nézni, akkor így lesütötte egy pillanatra a szemét. Láttam rajta amit kellett.


És ott mondta, hogy a tanárok döntése. Amikor az ig. helyettessel beszéltem, ő meg azt mondta, hogy igazgatóé.


Arra sem volt lehetőségem, hogy bizonyítsak, hogy megvan oda bőven a tudásom.


Lehet azért, mert félnek, mivel most, hogy ezüstérmesek (2.) országos szinten, így lehet statisztikai szempontból nem volna jó. Pfff...


De azért személy nagyon igazságtalannak tartom, hogy ennyi idő után nem mondták meg nekem az okot...


Pedig nekem ez az iskola nagyobb álmom hangsúlyozom, mint egy egyetem.


De akkor sem érdekel.


Mivel most szeptemberben újra bemegyek!

És mindenkivel beszélek, addig esküszöm ki nem megyek onnan, amíg nem járhatok oda.

2018. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy hanyadikba szeretnél járni? (Előző vagyok.)
2018. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek a választ!❤
2018. aug. 4. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!