Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE proginfó mellett lehet...

ELTE proginfó mellett lehet dolgozni az első félévtől? Össze egyeztethető az órarenddel egy gyakornoki pozi?

Figyelt kérdés
2018. szept. 28. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem 1. félévben semelyik egyetem nappali tagozatán nem tudsz dolgozni. Ráadásul tudtommal ELTEn már az előadások is kötelezők (prog infón is). Legalábbis 1-2 éve még azt mondta az ott tanuló barátom.

Persze mindig vannak extrém figurák... De 1. félévben akkor is nagyon necces szerintem.

2018. szept. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Kötelező előadások mellett, nem igazán.


"aki annyira dolgozni akar, menjen estire"

-ELTE IK fideszes köcsög dékán fsszopó seggnyaló őurasága

2018. szept. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt igazából szaktól függetlenül mondom, hogy szerintem első félévtől ne akarj dolgozni (HA ez lesz az képzésed a felsőoktatásban). Elég nagy az újdonság varázsa, sok embernek nehéz felvenni a tanulási ritmust, ez a kezdeti időszakra bőven elegendő. Ha túlvállalod magad, akkor meg van rá az esély, hogy akár alapozó tárgyakat buksz (és ezzel az egész képzés csúszhat több félévvel).

Én azt tanácsolom, hogy először tapasztald ki az egyetemi környezetet, a saját tanulási szokásaidat, hogy eredményesen tudj teljesíteni és utána már látni fogod mennyi szabad időd marad (így saját magad fogod tudni eldönteni az általad feltett kérdést).

2018. szept. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, én ott tanulok, idén végzek ha minden jól megy, de ez nagyon változó. Fontos az is, hogy mennyire nagy a "tűrőképességed", de nagyon necces a dolog. Van haverom aki dolgozik mellette és nagyon bukdácsol így.
2018. okt. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!