Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi értelme van a suliban a...

Mi értelme van a suliban a farsangi táncnak?

Figyelt kérdés

Nem tudom, nálatok van-e, nálunk Egerben az Eszterházyban

a középiskolásoknál van ez. Abból áll, hogy egy osztály előad egy produkciót, legtöbbször páros táncot, és így egy fiúnak és egy lánynak követezően együtt kell táncolnia. Nos, én baromira nem értem, hogy mi értelme van annak, hogy random összesorsolnak valakivel az osztályból, akivel lehet hogy amúgy egy büdös szót nem szoktatok váltani, de egy tánc erejéig jópofiznotok kell, hogy ti milyen jóban vagytok.



2018. szept. 29. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Lehet közösségépítő ereje is, pl. kicsit jobban megismeritek egymást.
2018. szept. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

- hagyományőrzés (iskolai és népi hagyományok őrzése is)

- hogy minden osztálytársadat megismerhesd közelebbről

- hogy megtanulj az ellenkező nemmel együttműködni

- hogy megtanuld merni megkérdezni a tanáraidtól, amit nem értesz (pl. azt, hogy mi értelme van ennek)

- a mindennapos testnevelés kipipálása a táncpróbákkal

- a szabadidő hasznos eltöltésére való nevelés pl. drogprevenciós céllal

- a túlsúlyos diákok megszabadítása pár kilótól :)

- a túl sok szabadidővel rendelkező tanárok fölös energiáinak lekötése azzal, hogy megszervezzék és levezényeljék az egészet (ami neked jó, addig se állítanak össze dolgozatot ;-) )

- a kreativitás fejlesztése azzal, hogy ilyen listákat magadtól is össze tudj állítani

- az ITK-eszközök használatának támogatása azzal, hogy másokat vegyél rá arra, hogy ők állítsanak össze neked ilyeneket :)

- stb.

2018. szept. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!