Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kimaxoltam a hiányzásomat egy...

Kimaxoltam a hiányzásomat egy óráról, de most is beteg vagyok, mit csináljak? Egyetem.

Figyelt kérdés
Kedden lesz, már kénytelen vagyok bemenni, hiába nem gyógyultam meg.
2018. okt. 1. 00:47
 1/10 A kérdező kommentje:

Vagyis 2 hiányzásom van, epvileg 3-at lehetne, de ennél a tanárnál csak kettőt.


Nagyon-nagyon rosszul vagyok, lázas.

2018. okt. 1. 00:57
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb tudásom szerint keddig még bőven van időd meggyógyulni.


Olyan meg nem létezik, hogy a TVSZ 3 hiányzást engedélyez, de a tanár felülírja.

2018. okt. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

de létezik. A TVSZ úgy fogalmaz, hogy "amennyiben a tárgykövetelményekben másként nincs meghatározva.."


Elengeded a tárgyat és megcsinálod kövi félévben

2018. okt. 1. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy szenvedve de bemész...

Azért az eléggé durva, hogy még csak október van, de már kimaxoltad a hiányzásokat...

2018. okt. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos van ilye, én vizsgáztam anno 40 fokos lázzal tüszős mandulagyulladással, mert utolsó vizsgaidőpont volt a félévben (még nem bolognai rendszer). Ott még "elengedni" sem lehetett a tárgyat, mint a bolognaiban, mert az évismétlés volt. Algopyrin aztán túlélni...
2018. okt. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyenkor orvosi igazolással elfogadják.
2018. okt. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ma is lázas vagyok és nagyon rosszul...



Az a baj, hogy másodszorra veszem fel a tárgyat, mert tavaly pont betegség miatt (is) megbuktam


Különben elengedném, de most...

2018. okt. 1. 16:13
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
rajtad múlik. nekünk hiába mondod..
2018. okt. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Most is nagyon lázas vagyok, erre ébredtem. Felállni nincs erőm, 2 hét alatt nem gyógyultam meg.


Mit csináljak???? Elengedem a tárgyat, akkor csúszhatok megint egy évet... Vagy be sem fejezem.

2018. okt. 2. 02:37
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már késő, de írj a tanárnak, talán méltányolni fogja.

Meg aztán ő sem várhatja el, hogy betegen bemenj, és végigfertőzd az egész egyetemet.

2018. okt. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!