Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a budapesti József...

Milyen a budapesti József Attila Gimnázium stílusa, hangulata, értékrendje?

Figyelt kérdés
Poroszos? Demokratikus? Élhető? Vagy csak a törtetőknek való?
2018. okt. 7. 11:06
 1/5 anonim válasza:
100%
Nyilván itt sincs állandó lazázás, tanulnod kell, hogy rendes jegyeid legyenek, de egyáltalán nem törtetőknek való, a tanárok sem így állnak hozzá. Szerintem - mit itt tanuló diák - az igazgató remek munkát végez, nincs "elnyomás" és az egész nagyon jól van megszervezve. Élhető!!
2018. okt. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Most vagyok 9.es,nagyon szeretem. Jók a tanárok,kicsit tanulós de marad szabadidőd bőven.
2018. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvtanárok többsége jó, de nehogy a Vonához kerülj mert k...ra nem tanít meg angolul
2018. nov. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsót kiegészíteném, hogy az angol szintfelmérőt hozd ki úgy hogy a haladó csoportba kerülj, vagy ha nagyon elrontod és a kezdőbe tesznek akkor minél hamarabb soroltasd át magad a haladóba! Nálunk a kezdősök tanára Terescsik Katalin volt, a kezdősök többet felejtettek a 4 év alatt mint amennyit tanultak... Egy volt Jóskás :D
2019. jan. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A jóskás életérzés felér egy fogalommal. :)) És szerintem ezzel elmondtam mindent. Nem versenyistálló. Tanulni nyilván kell, de emellé feledhetetlen élmények is társulnak. Tavaly ballagtam, bármikor visszamennék akár egy napra is. Ki lehet fogni olyan tanárokat, akiknek talán egy életen át hálás leszel.
2019. márc. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!