Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolc Lévay! Vagy bármelyik...

Miskolc Lévay! Vagy bármelyik másik iskola ahol van média szak, ott mégis mit tanulunk, vagy a felvételi miből áll?

Figyelt kérdés
Szeretnek a levayba menni továbbtanulni, történelem-média szakra a törit imádom, de a médiával nem vagyok tisztában, mi van a felvetelin és, hogy mit tanulunk

2018. okt. 9. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy töri-média szak együtt.


Egy osztályban vannak a Magyar szakosok, a Média szakosok és a Töri szakosok. Ez lesz a C osztály.


Megint egy osztályban a Német szakosok, az Angol szakosok és az Általános fele.

Ez a B.


Másik osztályban Biológia-Kémia szakosok, Matek-Fizika szakosok és az Általánosak másik fele.

Ez a D.


Az A a hatosztályos.


Ha szereted a törit,akkor a médiát hagyhatod is.

2018. okt. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
(Előző vagyok) Majd írd meg hogy végül mi lett. Én is lévays vagyok
2018. okt. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha hat osztalyos felvetelivel, dolgokkal mar tisztaban vagyok, de a negy osztalyosra is kíváncsi lennek, hiszen a hat osztalyos gimirol mar lekestem mert most vagyok nyolcadikos. 🙂
2018. okt. 30. 10:43
 4/5 anonim válasza:
Én is oda akarok menni
2018. nov. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Es te jársz elokeszitore?
2018. nov. 11. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!