Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Írásbeli érettségire mennyivel...

Írásbeli érettségire mennyivel kell többet tanulni mint szóbelire törinél?

Figyelt kérdés
Ha megtanuljuk a szóbeli tételeket, az elég egy jó írásbelihez, vagy kevés?

2018. okt. 12. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Nem elég, ha csak a tételeket tanulod meg, mert a szóbelin nincs minden téma kifejtve. Nézd meg az oktatás.hu-n a követelményeket, jól össze van foglalva a táblázatban.


Ha ezeket jól átnézed az írásbelire, akkor már a szóbelihez is lesz egy jó alapod. Szóval inkább az írásbeli segíti a szóbelit, mint fordítva.

2018. okt. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem cserélted fel a kérdésben az "írásbeli" és "szóbeli" szavakat? Csak mert épp hogy szóbelire kell többet tanulni, írásbelin az is el szokta érni általában a hármas szintet aki nem tanul rá 1 percet se, csak bejárt órákra. Egyértelműen a szóbeli a húzósabb.
2018. okt. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég. Gyakorlatilag ugyanazt kell tudni. Persze szóbelinél előfordul, hogy vmi kimarad, de általában a nagy része le van fedve. Amúgy meg oldogasd a korábbi sorokat, az a legbiztosabb, még a szóbelire is tanulsz közben!
2018. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Én egy percet se tanultam az írásbelire (és 5-ös lett).

Viszont a szóbelire az utolsó 1-2 hétben keményen és intenzíven tanultam a tételeket (amiket amúgy nem én dolgoztam ki, csak letöltöttem őket).

2018. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerencsével a semmi is elég ;) Szerintem (hangsúlyozom szerintem) elég egy 3-4-hez. Kis segítség:

https://www.youtube.com/channel/UC22ykWspI6yMHniyhbUovpw/vid..

2018. okt. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!