Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik debreceni sulit válasszam?

Melyik debreceni sulit válasszam?

Figyelt kérdés

Német nyelvi előkészítője szeretnék menni. A német mellett angolt tanulni és abból is nyelvvizsgát szerezni. A Tóth Árpád és az Adyban gondolkodtam. Melyik a jobb? Esteleg Fazekas spanyol?

Mennyire nehéz a szóbeli? Tapasztalatok is jöhetnek🙂



2018. okt. 13. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen a TÁG-ot ajánlom. Nagyon jó suli, a közösség is jó az oktatás pedig magas színvonalú, rendesen felkészítenek a nyelvvizsgára.

A szóbeli nem a legkönnyebb, de nem is nehéz, ha rendesen felkészülsz az adott témákból és kb. folyamatosan beszélsz, akkor nem lesz gond. Ha pedig megakadnál vagy nem az adott kérdésre válaszolnál, akkor segítenek és feltesznek még egyet. ( Ezek saját tapasztalatok, 2 éve ide járok.)

2018. okt. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Enis a TÁGot ajanlom
2018. nov. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Tóth Árpád hozza a színvonalat! Nekem már megvan az angol középfokú, és még nyekes sem vagyok.:)

De tényleg, itt vannak a legemberségesebb tanárok, nincs olyan sok sznob és protekciós mint a Fazékban vagy Kossuthban, épülete is gyönyörű,modern. Uszoda, labor, stb. Kell ennél több?:)

2018. dec. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egyértelműen a Fazekas.

A nem nyelvi osztályra járó diákok is már első két évben sorra teszik le a felsőfokú nyelvvizsgát, túlzott készülés nélkül. Illetve második idegen nyelvből a középfokút kb aharmadik évbe

2018. dec. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!