Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ebből a szempontból melyik...

Ebből a szempontból melyik gimnázium a legjobb? (Bp. )

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok, 8 éve németet, és 4 éve angolt tanulok. Olyan gimit keresek, ami első sorban nyelves, de azért rendesen törődnek a többi tantárggyal is, tehát ne legyen az, hogy a nyelvekre ráfekszenek, a többi meg nulla. Ebből a szempontból melyik iskola lenne a legjobb számomra? Jöhetnek vélemények is, lehetőleg jelenleg is az iskolába járó diákoktól (vagy azok szüleitől). Köszönöm szépen!

2018. okt. 22. 20:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%
10/es.. még mindig Viktor Dani a kémia tanár? Krasznai meg az ének?😅😀
2018. okt. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 klopusz ***** válasza:
48%

Bár a lányom már nem Madách-os két éve, de igen!


VD volt az osztályfőnöke is és Kraszi is tanította :D

2018. okt. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
65%
😀Jahj..azt hittem Krasznait sikerült kiutálnia a diákoknak. 😅😀VD akkor kezdett ott tanítani mikor odajártam... huszonévesen. Pótvizsgára buktatott kémiából- aztán mègis laborfeladatok látok el egy műanyagos cégnél. 😅A sors iróniája.😁😂
2018. okt. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
67%
A Kölcseyt nagyon ajánlom.
2018. okt. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a Madáchos válaszokat, de a kérdésben szereplő iskolák között nincs ott, nem szeretném megjelölni. :)
2018. okt. 27. 15:47
 16/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, akkor is a Kölcsey ha nem franciára megyek? Mert sokat hallom, hogy az inkább franciás suli, az a nagyon jó, de pl. a német oktatása nem.
2018. okt. 27. 15:49
 17/18 anonim ***** válasza:
80%
Én kölcsey-s vagyok és imádom :D Németet tanulok és azt is nagyon jól oktatják! Az olaszról is csak jókat hallottam! Nagyon ajánlom, jó a közeg, a tanárok jófejek, sok a fiatalabb tanár, de mégis jól tanítanak! Egy két rosszabb tanár van, de az hol nincs? :) Nagyon ajánlom!! Holnaptól lehet jelentkezni nyílt napokra ;) csapj le rájuk! :D
2018. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Végül hova mentél?
2020. máj. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!