Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek, lehetséges? BGE PSZK

Szerintetek, lehetséges? BGE PSZK

Figyelt kérdés
Szóval, BGE PSZK-ra járok, hiányoztam egy óráról 3 lehetőséget, viszont muszáj lesz még egyet hiányoznom, mivel külföldre utazok, lehetséges hogy a tanárral megbeszélném hogy papíron ott legyek? vagy valami ötletet adjatok, mert különben aláírás megtagadás.

2018. okt. 23. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez tanártól függ.

Van, aki ilyenkor azt mondja, hogy oké.

Van, aki ilyenkor azt mondja, hogy cserébe egy másik szak ugyanilyen órájának a gyakorlatára menj be és ott pótolod.

Van, aki pedig ilyenkor azt mondja, hogy ez van.. bukta.

2018. okt. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
próbáljak beszélni a tanárral? nem lehet valahogy kijátszani? mert hallottam olyat is hogy a jelenléti statisztikába kell feljegyezni a tanárnak neptunba a hiányzásokat, és csak akkor érvényes. nem lehet valahogy kijátszani a rendszert?
2018. okt. 23. 10:52
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Ha előadás van, akkor gondolom fut a jelenléti ív.

Ha a tanár nem olvassa vissza hangosan, akkor egy ismerős felírhatja a neved.


Ha gyakorlat van, akkor gondolom a tanár olvassa a neveket általában vagy az alapján kérdezget közben és ezért gáz vagy alapból be sem lehet írni a neved. Ha meg lebuksz, akkor nem csak te, hanem annak is kaputt, aki beírta a neved.


Ezt egyenesen lehet csak csinálni.

Méghogy rendszert kijátszani....xDDD

2018. okt. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én írnék egy emailt a tanárnak vagy személyesen megbeszélném vele.

Szerintem ez a legtisztább. Pláne, hogy gyakorlati óra, ha csak 3-mat hiányozhatsz.

Nekem is volt ilyen, azt mondták jól van, vigyek igazolást és elnézi nekem.


Apropó, én is pénzügyire járok, és én is a bge-re is akartam volna menni, de másik egyetemet hamarabbra írtam, ami közelebb volt. Milyen a suli? Fájdítsd a szivem, hogy elcsesztem! :D

2018. nov. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom végül hova mentél, de nem veszítettél semmit. Az egyetem tanárai nem a legjobbak, alig vannak székek a folyosón pedig mindenhol napi több ezer diák közlekedik. Emiatt olyanok ülnek, akiknek nem kéne, sportemberek, illetve olyan tömegek vannak, mert kevés a hely az iskola területén. nagyon rossz körülmények vannak itt. a tanárok mindig késnek, a tárgyak felének nem sok értelme. ja és behoztak új szabályokat, arra hivatkozva hogy néhány éve aláírtuk a kötelezően aláírandó beiratkozási lapon, hogy ha bármin változtatnak, akkor azt el kell fogadnunk, ezzel rengeteg gondot raktak ránk, többek között hogy rengeteg pénz kell befizetni tárgyújrafelvételnél, vagy bármiért amiért pénzt kell befizetni. éppen ezért fogok átmenni másik karra, lehet másik egyetemre is.
2018. nov. 10. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!