Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Járhatok még iskolába?

Járhatok még iskolába?

Figyelt kérdés

Az én történetem kicsit.. össze-vissza van.

Szlovákiai vagyok és itt úgy van hogy 16 évesen be lehet fejezni az általánost és én elkövettem egy hatalmas hibát: ott hagytam az általánost. Viszont most írtam az igazgatónőnek és felhívott mondván hogy befejezhetem az általános iskolát.

Na most én mindenképpen Magyarországon szeretnék tovább tanulni. De megoldható ez mivel hogy nem vagyok magyar és 19 éves vagyok? Felvesznek egy 19 évest középiskolába?



2018. okt. 24. 14:11
 1/4 anonim válasza:
talán levelezősre
2018. okt. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, bár én elvégeztem a 8. osztályt. Most felnőtt gimnáziumba járok, heti 2 délután, lehet mellette dolgozni. Az általánossal nem tudom mi a helyzet, hány éved hiányzik, de körbe kell nézni. Rákerestem, fizetős tanfolyamokat már látok, úgyhogy szerintem lehetséges.
2018. okt. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Levelezőre.

Nem hiszem, hogy egy felnőttet betesznek a 13 évesek közé.

2018. okt. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja még annyit hozzáírok, hogy ha 9.-től folytatnád, Győrben itt a Balassi Bálint Gimnázium, ha Szlovákiából járnál. Ha költözéssel akkor országszerte vannak iskoláik. Én is oda járok, érettségit le lehet vele tenni simán.
2018. okt. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!