Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Nemes...

Mi a véleményetek a Nemes Nagy Ágnes Szakmináziumról? Nagyon sok esélyt vesztek ezekkel a hibáimmal?

Figyelt kérdés

A színművészeti szakra szeretnék menni a NNÁ-ban. Hetedik éve színművészeti szakra járok, ahol minden évben egy színpadi előadással zárjuk a tanévet, múlt évben pedig egy kisfilmet mutattunk be. Imások színházba járni is, és nagyon szeretnék ebben a szakmában elhelyezkedni.

A probléma, hogy egyáltalán nincs hangom, illetve az utóbbi években nem voltam versmondó versenyeken sem. Ezek nagyon nagy elvárások lennének oda?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. okt. 28. 21:42
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Felvettek végül?🙃

2019. jún. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a Nemesben nagyon igazságtalan volt a felvételi, voltak, akik nagyon ügyesek voltak, és nem jutottak tovább, viszont páran, olyanok akik nem érdemelték meg tovább jutottak. Végig se hallgatták a monológot és a verseket, de még 1-et se. Az egyikből mondhattam 3 sort. Először nagyon szerettem volna bekerülni, és fel is vettek. De aztán a Vörösmarty Gimnázium dráma tagozatára is elmentem felvételizni, és akkor jöttem rá, hogy a VMG mennyivel jobb iskola. Ezek miatt: Jobb a légkör, kedvesebbek a tanárok, és odafigyelnek ránk, sokat meghallgattak a versekből, és tényleg odafigyeltek. Míg a Nemesbe ettek, ittak és röhögcséltek a felvételi közben. VMG-ban az oktatási színvonal is sokkal jobb. A Nemesbe egyébként a közösség sem a legjobb, tipikusan az a sznob suli.
2019. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!