Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Direkt szivat a tanár egyeteme...

Direkt szivat a tanár egyetemen és miatta csúszok, lehet nem is lesz diplomám, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tavaly úgy buktam meg, hogy akár át is engedhetett volna szóbelin, neg a kollukviumos dolgozatom is az egyik, hanem a legjobb lett az utolsó vizsgán....

Már direkt izgulok vizsgán és az sem jut eszembe, amit tudok.


Ma megfenyegetett, hogy megint meg fog buktatni. Kb. az első pár hétben kipécizett magának és szivat. Egyszer leégetett, hogy megint meg fogok bukni és nincs vizsgakurzus megint. Aztán nem is én voltam vk-n, hanem egy barátnőm.


Nem elég, hogy miatta itt leszek plusz egy évet, hanem még ez is. Minden tárgyam meg van ezen kívül, de erre épül rengeteg...


Ma majdnem bőgve jöttem el, hogy mi jogon fenyeget meg október közepén buktatással...


Már elgondolkoztam rajta, hogy ott hagyom ezt az egészet, mert volt ilyen, hogy az istenért nem engedte át az embert...


Lehet jó lett volna legalább szakot váltani, mert ez így...


A szüleimnek hiába mondom, nem értik meg, azt hiszik, nem tanulok...


2018. okt. 30. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Adott intézethez fordulj azzal kapcsolatosan, hogy a vizsgabizottság előtt vagy hajlandó szóbelizni, értelemszerűen több vizsgáztató közreműködésével
2018. okt. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ráadásul már csak kettő lehetőségem maradt...
2018. okt. 31. 04:59
 3/3 anonim ***** válasza:
71%

Mindenféle esetlegesen ellenszenves viselkedésed mellőzd a tanárral szemben, a tanár óráin (ne késs, ne egyél, ne beszélgess, stb.), legyél vele szemben tisztelettudó.

A tananyagot tanuld meg annyira, hogy vissza is tudd adni bármilyen körülmények között, sajnos ha izgulsz a vizsgán és nem jut eszedbe az anyag, az akkor sem az ő hibája, neki azt kell értékelnie, amit ott előadsz, és nem kötelessége kikönyörögni belőled.

Ha valamit nem értesz, kérdezz, akár tőle is kérj segítséget, fogadóórát.

Ha a viszony nem javul kérd, hogy bizottság előtt vizsgázhass, vagy ha írásbeli, akkor javíttasd újra a dolgozatodat. Viszont tudd, hogy ez nem fog javítani a kapcsolatotokon.

2018. okt. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!