Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A debreceni Ady Endre Gimnáziu...

A debreceni Ady Endre Gimnázium dráma tagozata érdekel, legfőképpen az, hogy mik a követelmények a felvételin (legyen az írasbeli vagy szóbeli) és egy 1-10 terjedő skálán mennyire nehéz bekerülni?

Figyelt kérdés
A humán tárgyak és nyelvek jól mennek, a reál tárgyak kevésbé. Énekelni nem igazán szoktam, nem vagyok hamis, de nincs különösebben jó hangom. Köszönök szépen bármilyen segítséget a témával kapcsolatban!

2018. nov. 3. 21:46
 1/2 anonim válasza:
Szerintem akkor nem nehéz bekerülni ha van hozzá tehetséged.Meg valami minimális ész is biztos kell, de nem hiszem, hogy a dráma tagozaton azt vennék figyelembe. Az éneklésről annyit, hogy szerintem előnyt jelenthet ha tudsz, de sajna biztosra nem mondok semmit mert nem járok oda. Meg még elképzelhető, hogy verset is kell mondani. De egyébként el kell menni nyílt napra (amit jókor mondok mert ma van sorry) és érdeklődni kell, de szerintem biztos elmondják, hogy mi az alapkövetelmény a felvételin.
2018. nov. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már voltam a nyíltnapon tegnap, és nagyon tetszett! Reménykedem, hogy felvesznek, mert igazán örülnék neki:)
2018. nov. 10. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!