Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni egyetem vagy Corvinus?

Debreceni egyetem vagy Corvinus?

Figyelt kérdés
Mindkét egyetemen a pénzügy-számvitel szak érdekelne. Debreceni vagyok, de tetszik a corvinus is. Tapasztalatokra lennék kíváncsi! Megéri-e azért felmenni Pestre, ahol kolis lennék. Vagy inkább maradjak Debrecenben ítthol.

2018. nov. 4. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha anyádéktól akarsz meglépni, akkor menj "fel" Pestre.

Ha nem, akkor a legnagyobb marhaság: Debrecenben van lakás, mosnak főznek rád, tánc, móka, kacagás, haverok, buli...

Pesten meg mindenki belőled akar megélni, mert mindenért rengeteget kell fizetni

Kolis meg akkor leszel, ha felvesznek... az meg vagy igen, vagy nem!

2018. nov. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Debrecen olcsóbb. Na meg a psz tematikája 95%ban ugyanaz mint a corvinuson. Nem maradsz le semmiről.
2018. nov. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ hol szeretnél majd dolgozni. Ha vidéken, akkor teljesen jó Debrecen. Budapesten, Corvinusosokkal versenyezve nehezebb dolgod lesz. Nem feltétlenül a tananyag miatt, hanem mert az egyetem kapcsolatrendszere (szakkolik, oktatók) a legjobb az országban üzleti téren.
2018. nov. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kvkamilla ***** válasza:
A barátnőm Corvinuson ezen a szakon van és nagyon utálja,(másod éves) mindig panaszkodik, hogy vizsga-felkészítőre jár, szinte anélkül nem is megy el vizsgázni, ami nem kevés pénz. Én nem értek hozzá, csak gondoltam segíthet a válasz.
2018. nov. 23. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!