Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megtorlás szóbeli érettségin?

Megtorlás szóbeli érettségin?

Figyelt kérdés
Ti találkoztatok már olyannal, hogy egy tanár a jó szóbeli felelet ellenére nevetségesen alacsony pontszámot adott?
2010. jún. 25. 14:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
mivel bizottság előtt zajlik a dolog, nem nagyon lesz erre lehetősége a tanárnak. relax.
2010. jún. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

de mar megtette. nem voltak sokan bent, kb ossz vissz 3-an vagy 4-en, az elnok oda sem figyelt. es tegnap amikor kiadtak a bizonyitvanyt, akkor esett le, hogy az a ... levont 24 pontot tolem szobelin (tori). jol sikerult az irasbelim, es ugy ereztem a szobelim is, mindenre tudtam a valaszt, szepen elmondtam az anyagot, amit JOL tudtam... ezert nem tartom realisnak.

a magyar szobelim, ami azert kevesbe sikerult jora, ott 9 pontot vontak le tolem, ezert sem ertem, hogy lehetseges, hogy a jobb feleletert pedig levon tolem 24 pontot a toritanar.... kicsit sem vagyok csalodott...

2010. jún. 25. 14:28
 3/19 anonim ***** válasza:
igen,találkoztam a kiegyezést húztam,mondtam ezt azt,aztán elkezdett kérdezni és kész..onnantól dir
2010. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

ekt csesztetett és 11/60 pontot kaptam!

Pedig irásbelim 65%os volt:(

2010. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem direkt annyit adott a szóbelire, hogy ne lehessen ötös az érettségim, 78% lett...
2010. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen sajnos találkotam. Nálam is ez volt a helyzet német szóbelin. Kb 4-en voltak bent és sajna egyik se tudott németül:(
2010. jún. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Jaja tavaly én is így jártam 4es volt az írásbelim. Szóbelim nagyon jó lett, kérdezett tőlem és még azokra is tudtam a választ végig beszéltem majdnem a negyed órát. Mindent tudtam. Abban a tudatban mentem haza h a törim remek lett. Másnap a bizonyítvány kiosztásánál látom lehúzta 58%osra :O úgyhogy 3ast kaptam:( Nem kicsit akadtam ki.. de nem tettem semmit.. mit tehettem volna.. gondoltam majd beolvasok neki a banketten de persze nem jött el.. :/ (pedig nem csak én akartam hanem az egész osztály szinte..)
2010. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
de ez akkora igazsagtalansag! es nem ertem miert jo ez nekik....:(
2010. jún. 25. 14:43
 9/19 anonim ***** válasza:
18%
Nem megtorlás, hanem felkészületlenség a részetekről.
2010. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
te honnan tudod en mennyire voltam felkeszult? csak ugy elmondanam, hogy toribol keszultem a legtobbet, es kiismertem annyira a tanarnot, hogy tudjam: neki minden kis reszlet kell... ennyi.
2010. jún. 25. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!