Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Visszamenni a régi suliba?

Visszamenni a régi suliba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Idén átiratkoztam egy másik középiskolába és megbántam. Azért iratkoztam át, mert a sulinak rossz hírneve volt én pedig ezt szégyelltem. Az osztálytársak viszont sokkal közvetlenebbek voltak, barátságosabbak. Alapból is befelé fordulok, de előttük sikerült megnyílnom. Az új osztálytársak viszont nem ilyenek. Nem tudok megnyílni előttük. Nem piszkálnak, csak nem beszélnek velem, mondjuk lehet ha én megpróbálnék velük beszélni akkor nem lennék egyedül, viszont ez a suli nem az én világom. Ha elkezdenék beszélni akkor sem érezném jól magam szerintem. A régi osztálytársak várnak vissza, többen is és az osztályfőnök is mondta, hogy ha meggondolnám magam nyugodtan visszamehetek. Viszont már szeretném jól átgondolni a dolgot. Melyik a fontosabb? Egy jó közösségben felnőni, vagy jobb tudást szerezni?

A régi sulim infós szakgimnázium volt, viszont nem biztos, hogy azzal szeretnék foglalkozni, ezért sem tudom mit csináljak. Nem szeretnék még egyszer rossz döntést hozni. (Btw a régi sulihoz buszozni kellet, ha szerintetek számít). 10. osztályos vagyok jelenleg.

Válaszotokat előre is köszönöm!



2018. nov. 6. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Melyik suli?
2018. nov. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi lett végül? :DD
2020. nov. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!