Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A katonatiszti Főiskolán...

A katonatiszti Főiskolán hazalehet menni nap végén vagy kollégiumban kell lenni?

Figyelt kérdés

2018. nov. 8. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen intézményre gondolsz?
2018. nov. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Közszolgálati Egyetem
2018. nov. 9. 06:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor talán azt kéne írni...amúgy meg minek akarsz oda menni? Inkább menekülj, mondom ezt NKE-sként. Még szabadulni se lehet a helyről hacsak nincsenek millióid, ráadásul az egész közszolgálat egy vicc itthon, csak nagyon hazaszeretőnek, és hősiesnek van beállítva. Ráadásul hiába van ennyi tiszt ha szinte nincsenek is altisztek.
2018. nov. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

amikor én tizenéve oda jártam, akkor kötelező volt a kollégium. Még azoknak is, akik néhány utcányira laktak. Tudod, ébresztő, reggeli torna, parancskihirdetés, szolgálat adása, ilyen-olyan baromságok.

Aki a honvédséget választja, ezt is vállalja.

2018. nov. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Haza lehet menni, kérdés mennyire lakik közel az illető.

A lényeg, hogy az első 1-2 évben este 9-10 ig vissza kell érkezni. Későbbiek folyamán ez kitolódik éjfél, illetve reggel fél6ra. Viszont sokszor van olyan (akár hétvégén is) hogy nem engedik, hogy hazamenj különböző feladatok miatt. Röviden ennyi:)

2018. nov. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A második kommentelőnek meg annyit mondanék: aki k..vának szegődik, ne csodálkozik ha ....

Ócsárolni meg csak aztán, ha már lehúzott az ember egy pár évet csapatnál.

2018. nov. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!