Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi kollégiumban mennyire...

Egyetemi kollégiumban mennyire jellemző, hogy valaki felveszi a ruhámat megkérdezés nélkül?

Figyelt kérdés
Ismerősöm mesélte, hogy ott minden közös, ezért ez tök természetes
2018. júl. 31. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én qrvára felpofoznám azt, aki úgy egyáltalán hozzá mer nyúlni a cuccomhoz. Laktam pár koleszban, de ilyet még nem bsztam sehol sem.
2018. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez max akkor lehet, ha ezt beszélitek meg, automatikusan senki sem lehet olyan pofátlan, hogy használja kérdés nélkül más cuccait, ruháit.
2018. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szándékosan biztosan nem. Véletlenül előfordulhat de az is max akkor ha a két ruha hasonlóan néz ki. Velem egyszer volt ilyen, konkrétan szobatársamnak ugyanolyan nadrágja volt mint nekem reggel véletlenül az övét vettem fel. Akkor fel se tűnt csak később hogy mintha kicsi lenne a nadrág :D
2018. júl. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemző. Nekem nincsenek túl jó tapasztalataim a kolis életről de ilyen azért nem volt, nyugodj meg...:)
2018. júl. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!