Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE TÓK óvodapedagóus vagy...

ELTE TÓK óvodapedagóus vagy BTK szociológia szakra nehéz bekerülni? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2018. nov. 14. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Az óvodapedagógusról tudok mesélni. Februárban van egy alkalmassági vizsga, ami több részből áll: beszéd, ének, tesi. Ha valemelyiken nem mész át, hiába van meg a pontod, nem vesznek fel. Beszédalkalmasságin egy meserészletet kell felolvasni, ének kottát kell olvasni és pár rövid dalt elénekelni, tesiből pedig alap dolgok: futás, kislabdahajítás, fekvőtámasz stb. A TÓK honlapján a felvételizők résznél meg tudod nézni, minden évben felteszik a honlapra, hogy mi a feladat.


Egyébként szerintem a szociológiára nem nehéz bekerülni, mert nem jelentkeznek sokan, de az óvodapedagógus végzettséggel azért több lesz a munkalehetőség.

2018. nov. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mennyire számít az, hogy nincs jó hangom? Tényleg kell kézen állni és szekrényt ugrani a vizsgán? Mennyire számít, ha valakinek van tetoválása? Köszönöm a válaszod:)
2018. nov. 14. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Az óvodapedagógus azért tudjon énekelni. Én csecsemős vagyok, nekünk is elvárás, de azért nem annyira, mint az óvodapedagógusnak. Tetoválás olyan helyen legyen, ami nem látszik, vagy takarni kell, amennyire tudod.
2018. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kézen állást és a szekrényt nem tudom, de lehetséges.
2018. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!