Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz bejutni az...

Mennyire nehéz bejutni az ELTE szociológia szakjára átjelentkezéssel?

Figyelt kérdés

Kerestem, de sajnos nem sok infót találtam ezzel kapcsolatban. Most egy másik egyetemen vagyok, de az első év után amint lehetséges megszeretném próbálni az átjelentkezést.

Milyen feltételei vannak ennek? Kell egy bizonyos szintű tanulmányi átlagot elérni? Megtudom tartani az államis helyemet? A kreditelismertetés hogy működik pontosan?



2018. szept. 28. 11:11
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Írj nekik / hívd fel őket telefonon, és megmondják.


2. Másik egyetemen vagy szociológia szakon? Konkrétan ebben az esetben nem tudom, hogyan működik, de egyébként lehetséges egyik egyetemről a másikra átiratkozni és ott folytatni a tanulmányaidat, minden gond nélkül. Hogy pont az ELTE és pont a szociológia szak esetében valami máshogy lenne-e, azt nem tudom.

2018. nov. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!