Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Volt akire rálényszerítették...

Volt akire rálényszerítették az egyetemet és verték alatta, vagy csak ém vagyok ilyen nyomorék?

Figyelt kérdés
2018. nov. 18. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha téged vernek és hagyod, akkor te vagy ilyen nyomorék, igen.
2018. nov. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igeb, hagyom, hogy 22 évesen nem engednek semmit és lejáratnak, összevernek.


Tudod az 50 kilómmal nincs esélyem ellene.

2018. nov. 18. 16:42
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Már megint te vagy az aki itt sopánkodik? Sokadik kérdés...

Fordulj a rendőrséghez.

2018. nov. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
De tehetsz ellene. Amíg ezt nem ismered fel, nincs kiút.
2018. nov. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Akkor eldönthetem, hogy félbehagyom ezt a sz.rt (ahova kényszerítettek, sosem szerettem, inkább megöltem volna magam, mint ő idejarjak) és nulla forinttal és a lejáratásuk után valahova elmegyek dolgozni...


Ezt megtehettem volna 18 évesen is, de nem hagyták. Agyonvernek, ha itthagyom a sulit, bármire képesek, bármirr. Azontúl, hogy ez sokkal durvább, mint ami általánosban ment, mert ott szerencsére kitűnő voltam. Itt meg nekiálltak csépelni a jegyekért.

2018. nov. 18. 17:06
 6/12 A kérdező kommentje:

Meg azt sem tudim, hogy 22 évesen miért vagyok egy 12 éves szintjén kezelve és azt is túltolva. Mire jó ez???


Én soha nem ártottam senkinek, mégis bántottak ezek a pszichopaták, mert mindig van jobb tanuló, aki egyetlen egy órát nem hiányzik, meg évközben se hoz haza mégcsak négyest sem, mindenhol első, tökéletesen alkalmazkodik, apácának öltözik...


Csak én nem ismerek egy ilyet sem...


Ha nem ez van, megbosszulják. M.

2018. nov. 18. 17:15
 7/12 anonim ***** válasza:
A rokonaid tudnak erről a helyzetről? Nem tudnál tőlük segítséget kérni, esetleg valakihez elköltözni? Így nem élhetsz...
2018. nov. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nincs rokonom, senki nem tud erről, egy barátnőm kivételével
2018. nov. 19. 04:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha valóban bántalmaznak és nemcsak képletesen értetted, akkor fordulj a családsegítő szolgálathoz segítségért!
2018. nov. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Energiavámpírok.
2018. nov. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!