Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Biologiából bukásra állok....

Biologiából bukásra állok. Hogyan tudnám 2-esre vagy 3-asra felhozni?

Figyelt kérdés
Előző években mindig 3-as voltam de ebben az évben eddig van egy hármasom és 2 egyesem... 1,57-re állok. Azt ne irjátok hogy trehány vagyok meg stb, mert mindig tanulok de nem megy.. Minden tantárgyból (Ami kell majd középsuliba, magyar, matek, angol, töri) 4-es 5-ösre állok.. de félek hogy bioszból megbukok.. Milyen praktikákat ajánlanátok? Ja és most írtunk megint tökre azthittem minimum 3-as lesz, de 1-es lett. :/

2018. nov. 18. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Fogsz egy kiemelő filcet, és elkezded teljesen az elejéről bevágni a könyvet. Normálisan kiemelgeted a lényeget, bemagolod. Megkéred egy rokonodat, hogy mondhasd neki vissza. Amit nem egészen értesz, azzak utána nézel a neten vagy megkérdezed valakitől. Ha ez az egész nem emgy, akkor magántanárt fogadsz aki korrepetál. Egyetemisták olcsón elvállalnak.
2018. nov. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

XD

Darth Nihillus, mindig feldobsz :D


Egyébként: Hányadikos vagy? Melyik témakör? Mert én pl: a biokémiát és a rendszertant nem ugyanúgy tanulom, külön modszerem van a két témakörre...

2018. nov. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem megy akkor magántanár, nem szégyen az mindenki más tárgyakból jó, felesleges minden energiád a bioszra pocsékolni ha egyedül nem megy, és nem is prioritás. Ha gondolod tudok ajánlani is.
2018. nov. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a tanulási technikáddal van probléma. Hogy tanulsz? Én a gondolattérképés módszert javaslom (nem csak bioszból). Úgy tippelem, hogy 7-8.-os lehetsz. Ha az a szint kifog rajtad, később még nehezebb dolgod lesz (biosz középiskolában is van, tökmindegy, hova mész). Ezt csak tényleg úgy tudod, ha megtanulod. Földrajzot példáuĺ hogy tanulod? Na kábé ezt is ugyanúgy kéne. Viszont ne magolj, azzal nem érsz el semmit!
2018. nov. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!