Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az osztályfőnöki pótlék az...

Az osztályfőnöki pótlék az nem kötelezően adandó? Iskola dönti el?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem ha egy suliban egy tanárt megbíznak of feladatokkal akkor nem kéne kötelezően ezért of pótlékot adnia?

Mert nálunk az a rendszer megy évek óta hogy semmi. Konkrétan nulla forint. A munkát azt végezd el de egy fillér pótlékot se adnak. Évekkel ezelőtt még röhejkategóriás pénzeket adtak pótléknak (1000 forintok...) de évek óta azt se.


De ez nem úgy működik hogy az of pótlék az jogszabályban rögzített vagyis nem az iskola nagyvonalúsága ez, hanem kötelező és kész?


Mert itt nálunk egy fillér sincs.


2018. nov. 21. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Alapítványi suliban így megy (nem kapsz pénzt).

Állami intézményben megbíznak az osztályfőnökséggel és kapod a pótlékot.

2018. nov. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"Alapítványi suliban így megy (nem kapsz pénzt)."


Akkor ugyebér nincs min csodálkozni.


Csak kérdés ha én azt mondom nincs pénz nincs munka akkor erre mit lépnek?

2018. nov. 22. 08:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmit nem fognak lépni. Mindig van olyan balfék aki elmegy alapítványi suliba tanítani. Ők valamiért nem akarnak/tudnak az állami szektorba elmenni. Az ilyen emberekkel a suli nem fog kesztyűs kézzel bánni. Csak azt használják ki aki hagyja magát.

Én a tanár helyében keresnék állást az állami iskolákban. Matekost, fizikást, kémiást és nyelvszakost mindig keresnek.

2018. nov. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Matekost, fizikást, kémiást és nyelvszakost mindig keresnek."


És aki ezek egyike sem hanem magy tört vagy épp rajz művtört?

2018. nov. 22. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:

kozigallas.gov.hu oldalon megnéztem, hogy jelen pillanatban hány magyar szakos tanárt keresnek per pillanat. (több, mint 10).

Én a magyartanár helyében megpályáznám mindet és hátha felvesznek valahová. Még a 8. kerületi cigókkal teli általános iskolában is jobb tanítani, mint egy alapítványiban ahol nem fizetnek.

Ha nem pályázza meg akkor az az ő döntése, de akkor meg ne hisztizzen.

2018. nov. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

" Még a 8. kerületi cigókkal teli általános iskolában i"


Na ezt magad se gondolod komolyan. Én inkább fizetek csak ne kelljen cigókkal teli osztályba bemenni. Mint a szart utálom őket. Volt velük már dolgom, itt legalább nincsenek mert ez nem állami suli ez maga dönti el kit vesz fel, így zéró a cigányok száma.

2018. nov. 22. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!