Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolai felvételivel...

Középiskolai felvételivel kapcsolatos kérdéseim a követelőek lennének (? )

Figyelt kérdés

Mateknál lehet számológépet használni? Mennyi idő van rájuk, 45 perc?


Mert vettünk egy felvételi feladatos könyvet a Karinthyból, és az a könyv szerint a magyarra 70 perc van, a matekra pedig 60, és lehet számológépet használni.


Akkor most melyik?



2018. nov. 22. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Oktatási Hivatal honlapján az összes eddigi felvételi feladatlapot megtaláljátok, azokból is tudtok tájékozódni.
2018. nov. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát mikor én írtam kétszer 45 perc volt mindkettőre. S nen lehetett számologépet használni.

De itt le van írva: [link]

2018. nov. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet számológépet használni! Magyarnál figyelj a fogalmazásra!! Ha azt írja irj min.10-15 mondatot az mindenképp meglegyen mennyiségre különben lepontoznak! Sok sikert!
2018. nov. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Tehát.

A felvételi 3 részből (2 feladatsor és szünet) áll, a magyarra és a matekra is 45 perc van. Zsebszámológép nem használható!


(A Karinthys könyv szerintem hülyeséget mond.)


Sok sikert!

2019. jan. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!