Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE élelmiszermérnöki képzésr...

SZTE élelmiszermérnöki képzésről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Elhelyezkedés? Oktatás? Milyen ott? :) köszi előre a válaszokat!

2018. nov. 23. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Sok kapcsolata van az egyetemnek és a tanároknak, jó gyakorlati helyet kell választanod a listából. Ha részt veszel az egyetem által szervezett versenyeken, üzemlátogatásokban, Alma Mater programban, akkor nagyon jó elhelyezkedési lehetőségeket kaphatsz. Sok szaktárs a gyakrolati helyén kapott állásajánlatot határozatlan időre. Ha hivatalosan keresgélsz állást, állásportálokon küldöd élelmiszermérnökként az önéletrajzodat, akkor már nehezebb dolgod lesz.

Tanultam Budapesten is és Szegeden is, Szeged sokkal gyakorlatiasabb, nem bántam meg, hogy oda mentem Bsc-re. Budapesten szárazabb, elméleti.

2018. dec. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!