Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola a Patrona...

Milyen iskola a Patrona Hungariae Gimnázium? Érdemes oda jelentkezni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lányiskola, de van itt valaki, aki odajár és tud róla mesélni milyenek a tanárok, a kollégium és a közösség? Előre is köszi.

2018. nov. 24. 12:39
 1/2 anonim válasza:
Lehet, hogy már késő, de hátha valaki más is kíváncsi erre: én ide járok, és nagyon szeretem! A tanárok segítőkészek, megértőek, a kollégiumi csoportunk egy nagyon összetartó közösség.
2019. ápr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És azóta már minden bizonnyal végeztél, vagy végzős vagy. Ennyi év távlatából mi a véleményed a Patronáról? Jól felkészítenek ott? Mekkora eséllyel lehet egyetemre bekerülni? Illetve ha már bekerült valaki ott is tud maradni? Több helyen olvastam, hogy akik egyetemisták lettek ott szembesültek vele, hogy mennyire keveset tanultak a Patronában. Ez tényleg igaz?
2022. nov. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!