Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen erős, nyelvi gimnáziumo...

Milyen erős, nyelvi gimnáziumokat ismertek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenleg nyolcadikos vagyok, és mindenképpen kéttannyelvű gimnáziumban szeretnék továbbtanulni. 8 éve tanulok angolul, az elég jól megy. Ha ismertek valamilyen erős nyelvi sulit, azt kérlek osszátok meg velem(ha tudtok róla bármit, véleményt, infót is szívesen fogadok)! Előre is köszönöm!:)

2018. nov. 28. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom merre keresel, de az Almádiban lévő DLSB-nek nagyon jó híre van, magyar-angol kéttannyelvű gimi. Nem itt tanultam, de mivel nekem kb a szomszédban van sok ismerősöm ide járt, dicsérni szokták.
2018. nov. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én DLSB-s vagyok, de őszintén nem tudom, hogy ajánljam az iskolát vagy sem. Elég rendes mélyrepülésnek indult itt minden és én innen belülről úgy érzem, hogy kezd szétesni az egész, csökken a színvonal is rendesen. Ennek ellenére nem vagyok teljesen a suli ellen, sok olyan pluszt adott ez az iskola, amit máshol nem kaptam volna meg és ezért hálás is vagyok. Szóval ha ide szeretnél jönni tájékozódj alaposan, nézz körül itt a gyakorin, hogy miket írnak stb.(tudom, nem teljesen a kérdésre válaszol, de gondoltam segíthet valakinek)

2018. nov. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) Most vettem észre, hogy ekfelejtettem leírni a települést, ahol keresgélek:/ budapesti gimikbe járnék, mivel én is idevalósi vagyok!
2018. nov. 30. 14:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Legjobb a Karinthy kéttannyelvűben. Van angol és német kéttan is. Utána a Szent Lászlóban az olasz kéttan és a Kölcseyben a francia kéttan. Van még a Xántus, az fizetős, de nem vészes, viszont gyengébb mint az előzőek. Ha különlegességre vágysz akkor a Horvát Nemzetiségi Gimnázium (Hosig), nagyon családias, kis létszámú, szép suli, bár nem olyan erős.
2018. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
DNG Német Nemzetiségi Gimnázium maradt még ki, az is jó suli.
2018. nov. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából a Xántuson gobdolkodom, és a Madáchon is! De, mára Karinthy is megfordult a fejemben...
2018. nov. 30. 20:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha felvesznek a Karinthyba menj oda, az a legjobb. Pótnak jó a Xántus. A Madách nem kéttanos.
2018. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!