Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi Tudományegyetem...

Szegedi Tudományegyetem gazdaságinformatikus szak vélemény?

Figyelt kérdés

A proginfóról olyanokat hallottam, hogy minden héten zh van, nagyon nehéz. Viszont úgy tudom hogy az infós tárgyak a gazdinfón együtt vannak a proginfósokkal, szóval akkor itt is hetente van zh?

Mennyire nehéz? Tudom, hogy egyetemfüggő, ezért magát az SZTE-t kérdezem.

Aki esetleg odajár, leírhatná hogy mennyi a fiú-lány arány, bár nem tartok attól hogy kevés lány lenne, mert fiúkkal valahogy könnyebben kijövök lányként :D

Egyelőre úgy érzem hogy ezt jelölöm meg elsőnek. Még nem programoztam, de el fogom kezdeni, a matek jól megy (4-5 vagyok), infóból közepezek.


Köszönöm a válaszokat! :)



2018. dec. 1. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan nem gazdinfós vagyok, de szintén oda járok (mérnökinfó). Tényleg elég sok zh van, minden héten, főleg a matekos tárgyakból (kalkulus), progból szintén. Annyira szerintem nem nehéz, ha figyelsz órán és utána gyakorolsz. A matekot nagyon kell tudni sokan kibuknak első félévben, illetve a prog még ami kicsit nehéz lehet, főleg, ha még nem programoztál. Arra annyit tudok tanácsolni, h olvasgass könyveket, amiben a C programozási nyelvről van szó, első félévben ez a tananyag. Ha bármi kérdésed van írhatsz privátot is. A proginfón szerintem (első ránézésre) több lány van, mint fiú, vagy legalábbis 1:1 az arány, de ne aggódj, mindenki rendes és segítőkész. :) ;)
2018. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gazdinfót akartam írni a végén😅 a fiú lány aránynál, és tényleg sok óránk van együtt (a három infós szaknak)
2018. dec. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
első,neked milyen lett a progod és a kalkulusod ? :)
2018. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
😅 😅 😅 nekem sem lett túl jó, de hála ég van keresztfélévben is
2018. dec. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
A jövőheti nagy zh-val kijavíthatod még :D
2018. dec. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Gazdinfós voltam, ez a legkönnyebb a 3 szak közül. Bár én ki nem állhattam a gazdos tárgyakat, msc-re át is jelentkeztem pti-re. Sok tárgy közös amúgy, szóval ugyanúgy meg lesznek a zh-k itt is, de ennek örülj, legalább kényszerít hogy év közben is tanulj, sokkal könnyebb úgy a vizsgaidőszak. Egy-két nehezebb PTI-s tárgy nincs GI-n, pl. kalkulus 2, de van cserébe pl. számvitel.
2018. dec. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ja igen, a PTI egy félévvel rövidebb, ha ez szempont :)


#6-os voltam

2018. dec. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!