Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemen, a masodik evben...

Az egyetemen, a masodik evben is olyan sok a szamonkeres?

Figyelt kérdés
Elsos mezogazdasagi mernok vagyok es ugy erzem, nem jut idom semmire szinte az iskola mellett, minden nap sokat kell tanulni, hogy a szamonkereseken mind megfeleljek, ez alsobb tagozatokon gond nelkul ment, akkor is atmentem, ha nem tanultam annyit, de itt mas a helyzet? Valoban konnyebbek az evfolyamok kesobb, vagy csak belerazodik az ember?

2018. dec. 5. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
39%

Szia! :)


Annyit mondhatok, hogy belefogsz rázódni, mert nálam is ez volt tavaly, mikor első éves voltam. Később már könnyebb lesz a tanulás is.

2018. dec. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kreténpali ***** válasza:

A számonkérések száma változó, de az anyag mennyisége nem.

Attól, hogy kevesebb számonkérés van néha, az nem jelenti azt, hogy nem fogják ugyan azt számonkérni, csak éppen nagyobb adagokban. Szakirányos tárgyak általában könnyebben mennek, mert azt ugye mi választjuk és az kicsit jobban motivál, mint a random tárgyak. Ezt a tanárok is megérzik és egy motivált hallgatóhoz/csoporthoz máshogy állnak hozzá.


Számonkérés után jutalmazd magad, különben hamar kiégsz.

2018. dec. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!