Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az milyen, hogy én segítek...

Az milyen, hogy én segítek egyetemen mindenkinek, de ha én kérek valamit, inkább napokig fel sem lép Facebookra?

Figyelt kérdés
Nagyot csalódtam benne, megígérte. Tőlem kunyizott feladatmegoldásokat, hogy majd tanárral kijavítattja, hogy jó-e.
2018. dec. 8. 05:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hajnalban már úton voltam vizsgázni...


Én rengeteg mindent adt neki, ő meg ezt az egyet nem tudta...

2018. dec. 8. 14:32
 12/14 anonim ***** válasza:
és? tanulsz belőle. ennyi
2018. dec. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok én is. Rögtön elküldöm, ha kérnek valamit.

Ha én kérem h mondjuk fotozzak le nekem amit mult oran vettek, mert zh lesz belole azon a heten. Nem ir vissza vagy azt mobdja most nem jo majd holnap este. Es akkor mar lenyegeben keso nekem.

Pedig elvileg baratnok vagyunk.

De vannak szerencsere kedves es segitokesz csop.tarsaim, barataim is. Az ilyeneket szelektalni kell. Nem igaz barat az ilyen. Az ilyennek ne adj segitseget, ne irj vissza te se.

Mostanaban en is raszoktam erre es vette a lapot a lany. Azota folyton a nyakamon csung, mert tudja h eddig mindig segitettem neki szo nelkul.

2018. dec. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem is ismerős a helyzet :/

Csak mert mondjuk általában elég jó zh-kat írok már minden pici hülyeséggel engem kell csesztetni, hogy ez hogy van az hogy van, és ha elrontok valamit, akkor persze megy a mutogatás, mintha én nem lennék ember... De a jegyzet kunyizás is megy. Én nem is merek csoportokba írni, valószínűleg senki sem válaszolna. Az ilyenekkel nem lehet mit kezdeni, olyanokhoz kell közeledni, akik kedvesek és segítőkészek

2018. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!