Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Baross...

Mi a véleményetek a Baross kéttannyelvű iskola Győrben?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni a Krúdy és a Baross között aki tud az légyszíves írjon vagy az egyik vagy a másik sulirol érveket ellenérveket.

2018. dec. 15. 21:41
 1/2 anonim válasza:
Teljesen más képzést nyújt a két iskola. Mi szeretnél lenne akkor könyebben tudok tanácsot adni, hogy melyiket válaszd?
2020. jún. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

(Tudom, hogy régi kérdés, de talán valakinek még jól jön.) Baksás voltam (a Krúdy jogutódja), nagyon szerettem, életem egyik legjobb választása volt.



Angol kéttannyelvűs voltam. Első, előkészítő évben volt 19 óránk, brutál jól megtanultunk angolul.



A későbbi négy évet pedig iszonyatosan élveztem.



Tanári ambiciókkal rendelkező egyénként elmondhatom, hogy zseniális tanáraim voltak, tényleg. Többjük szakmailag is a példaképem. :)

2022. aug. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!