Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy január 3-ra tesznek záróvizsgát?

Figyelt kérdés
A záróvizsga időszak december 17-től január 14-ig tart és sikerült kiválasztaniuk január harmadikát. A szakdolgozat/diplomamunka bírálatot pedig január 2-től lehet átvenni, de addigra már a ppt-nek készen kell lennie.
2018. dec. 24. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Miért ne lenne normális? Ìgy van a beosztás. Gondolom egy életben egyszer ki lehet bírni. Majd utána lazíthatsz. Nekem tavaly jan.közepén volt. Alig vártam, hogy túl legyek már rajta.
2018. dec. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Csak nem keresztféléves képzés? Az milyen szar.
2018. dec. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon lazíthatok már utána sem, ezért lett volna jó, hogy ha legalább a karácsony és az újév nem tanulással/idegeskedéssel telik. A január közepe sokkal-sokkal jobb lett volna.
2018. dec. 24. 11:27
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Normális igen. Nekem is akkor volt. Egész bsc alatt nem volt egy nyugodt karácsonyom se a vizsgák miatt, rengeteg volt, dec. 23-án is volt h vizsgáztam, pedig a szülinapom is akkor van. De ez van
2018. dec. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na igen, nekem is ez van, hogy nem egyszeri alkalom, tavaly és tavalyelőtt is ez volt már, hogy tanulni és idegeskedni kellett.
2018. dec. 24. 12:13
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

BSc-s és MSc-s záróvizsgám is január elején volt. Nem mondom, hogy kellemes volt, de ez ilyen. Én választottam anno, hogy egyetemre megyek.

Kitartást hozzá, ne görcsöld túl.

2018. dec. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
Nem értem a problémádat. Január 3 munkanap, tehát simán berakhatják. Gondolom nem 1 napja tudod, hogy akkor lesz.
2018. dec. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
December 19-én értesítettek minket, hogy akkor lesz. És oké, hogy munkanap, de egy záróvizsgára nem árt készülni, nem mehetek el úgy, hogy előtte nap ülök neki tanulni. Tehát pont beleesik minden egyes olyan nap, amikor mást akartam csinálni. Na mindegy, ez van.
2018. dec. 24. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!