Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi lesz akkor ha órán üres...

Mi lesz akkor ha órán üres üvegekkel meg üres enengiaitalos dobozokkal megdobáljuk a tanárt?

Figyelt kérdés
2018. dec. 24. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb esetben csak kicsapnak a suliból. Bár én a tanár helyébe fel is jelentenélek. Ha büntethető vagy, testi sértés miatt börtön vagy felfüggesztett.
2018. dec. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Emlékszel még a hógolyóra, vízre és a dunára? Nem? Durván gáz a memóriád tessa.

De mivel magadtól nem vagy képes értelmesen gondolkodni és levonni a következtetést az előbbi 3 kérdésedből segítek:


Nagy valószínűséggel a tanár el fog titeket rabolni bezár a pincébe, és szexrabszolgának fog használni az életetek végéig (persze az egész tanári kart meghívja a partikákra), ugyanis ha le is bukna - amit kétlek mert valószínüleg a szüleitek meg fognak feledkezni rólatok ahogy te is megfeledkeztél az első három kérdésedről - nem lenne olyan bíróság ami elítélné, mert totál egyetértene a tettével.

2018. dec. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Sürgősen keress fel egy pszichiátert és kezeltesd magad! Már annyi kérdést írál ki a pedagógusok bántalmazásáról (hógolyó, Dunába dobás) hogy szerintem pszichiátriai beteg vagy. Mondd mit élvezel azon hogy bántasz másik embert?


Bánj úgy másokkal, mint ahogy seretnéd hogy veled bánjanak!

2018. dec. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
mehetsz a böribe, ott majd mások mennek beléd.
2018. dec. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos általánosban volt egy ofőm aki visszaélt a hatalmával nem érdekelte senki az osztályból ,meg üvöltözött meg káromkodott minden órán ok nélkül.
2018. dec. 24. 18:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A fenti problémáidra az a megoldás ha fizikailag bántalmazod a tanárt és pont ezen agyalsz szenteste?


Nem gond mert ügyeletben legalább jókat röhögünk a srácokkal hogy mekkora balfék vagy a kérdéseiddel együtt.

2018. dec. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezeket amúgy nem én csináltam hanem egy osztálytársam.
2018. dec. 24. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!