Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon tartok a záróvizsgától,...

Nagyon tartok a záróvizsgától, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Januárban lesz a záróvizsga. A tételektől annyira nem tartok, minden vizsgára készültem eleget a képzés alatt és most is tanulok rendesen.

A diplomamunkától viszont rettegek. A konzulensem alig segített benne, meg sem nézte, hogy mit adok le, mire jutottam, hiába jártam a nyakára. Szerintem gyenge lett, de mindenképp le akartam adni valamit most, úgy voltam vele, hogy az írásbeli bírálatot majd megnézem, aztán abból már ki lehet indulni, hogy mire számítsak záróvizsgán. Erre közölték velünk, hogy leghamarabb a záróvizsgát megelőző napon vehetjük át a bírálatot...de még akkor sem biztos, lehet csak a záróvizsga elején közlik (!!).

Na most mit tudok kezdeni? Nagyon bizonytalan vagyok a diplomamunkával kapcsolatban, aztán úgy kellene elmennem záróvizsgára, hogy egyetlen tanár sem nézte meg.


2018. dec. 25. 20:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!