Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol van jó hr koordinátor...

Hol van jó hr koordinátor képzés Magyarországon? + Miből kell emelt szinten vagy pluszban érettségizni hogy jelentkezhessek? Mennyi volt tavaly a ponthatár?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék hr koordinátor lenni de nem igazán találtam meg eddig a kérdéseimre a választ máshol,ezért szeretném ha valaki ezeket megválaszolná nekem. (lehetőség szerint valaki olyan aki ilyen szakon tanul)
2018. dec. 27. 13:59
 1/1 anonim válasza:

Én még sosem találkoztam HR koordinátor képzéssel. Vagy ez egy álkérdés? :)

A HR koordinátor egy pozíció lehet valamilyen cégnél. Személyügyi szervező vagy valami hasonló megnevezésű szakra jelentkezz, ha érdekel a HR. De sima közgázra is mehetsz, közben jelentkezel valami céghez diákmunkára HR részlegre, és szerzel tapasztalatot.

2018. dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!