Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz, hogy itt is be akarják...

Igaz, hogy itt is be akarják vezetni azt a tanítási rendet, mint Németországban?

Figyelt kérdés

ez azt jelentené hogy a nyári szünet 10-12 helyet csak 5-6 hét lenne, azaz kb. július végére lesz vége a tanításnak



ez szerintem nagyon kegyetlen lenne...


2010. jún. 28. 15:45
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: 16 éves vagy. Mire ebből egyáltalán lenne valami, téged már rég nem érintene szerintem.
2010. jún. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

16:14:


Vegyél vissza kicsit. Senki nem a szünetet akarja elvenni, csak az elosztásán változtatni.


Amúgy honnan ez a hír egyáltalán? Én még nem hallottam róla.

2010. jún. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
75%

ma 16:17

Felőlem elvehetik a szünetet, nem érdekel, csak unalmas már, hogy mindig jöttök ezzel a HA majd dolgozni fogsz dumával, aminek nem sok köze van az adott témához.

2010. jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem a témához volt köze, csak a kérdező említette, hogy hogyan lehetne nyáron iskolában ülni?


(mellesleg én is diák vagyok)

2010. jún. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
67%
Azért egy gyereknek, főleg egy 8-10 éves kisiskolásnak sokkal nehezebb lenne kibírnia a tanórákat egy forró napon, mint egy felnőtt embernek.
2010. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
16:28 pontosan erre gondolok én is
2010. jún. 28. 16:30
 27/33 A kérdező kommentje:

egyébként az iskolai pedellussal futottam össze és ő mondta hogy ez volt a TV-ben, ő pedig nem hazudós ember amúgy...


azt mondta, jövőre már így lesz

2010. jún. 28. 16:31
 28/33 anonim ***** válasza:
67%
:D:D elég vicces...a tv amúgy sok hülyeséget lead...de akkor már ezt nyomatnák a hírekben is meg mki erről beszélne, tuti h nem lesz jövőre
2010. jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
75%
kétlem h tüntetés mentes időszak lenne:D
2010. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
53%

Oktatásban dolgozom, pedellus bácsi nagyot tévedett, semmi ilyesmiről még csak nem is hallottam. Ha bármi ilyet bevezetnének, arról legalább két évvel hamarabb tudni kéne. Csak egy iskolát tekintve is ezer dolgot át kéne szervezni miatta. Egyébkén én nem tartom rossz ötletnek, pl ha jól tudom Németországban a téli szünet sem két hét hanem kb egy hónap, és minden egyéb szünet 10 napos kb. Jobban eloszlana, a diáknak is meg a tanárnak is lenne ideje utolérni magát, pihenni. Még az első félévvel nincs is nagy baj, de a második félévben gyakorlatilag nincs szünet, az, hogy 3 napot otthon vagy húsvétkor az nem tavaszi szünet, ott van 2-3 hónap amiben esetleg elvétve van egy-egyhosszú hétvége. Ide tényleg be lehetne szúrni 2-3 hetes szünetet.

Tudom, hogy ez az egy év nem mérvadó, de pl most is meg tavaly is simán tudtunk volna még június végéig tanítani, a meleg aztán igazán nem akadályozott bennünket. Viszont emlékszem,hogy tavaly még szeptember végén is 35 fok volt, amiben viszont kínszenvedés volt az egész.

2010. jún. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!