Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz, hogy itt is be akarják...

Igaz, hogy itt is be akarják vezetni azt a tanítási rendet, mint Németországban?

Figyelt kérdés

ez azt jelentené hogy a nyári szünet 10-12 helyet csak 5-6 hét lenne, azaz kb. július végére lesz vége a tanításnak



ez szerintem nagyon kegyetlen lenne...


2010. jún. 28. 15:45
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
70%
Még egyszer elmondom: a hír nem igaz. Lehet, hogy a pedellus bácsi rémhíreket terjesztett, vagy viccelődött veled. Az is lehet, hogy szövegértési problémái voltak, és látott a tévében egy műsort, amiben valamelyik megszólaló, akinek egyébként köze nincs a dologhoz, azt mondta, hogy jó lenne bevezetni. Mondjuk annyi kompetenciával, mint az itt megszólalók némelyike, hogy akkor nem lenne tele bűnözőkkel az utca, meg rohadjanak a gyerekek is 35 fokban, ha a felnőttek rohadnak. Hidd el, ha tényleg be akarnák vezetni, ha olyan ember mondta volna, akinek számít a szava, akkor tudnánk róla. Lehet róla vitatkozni, hogy ki szeretné az izzasztóban látni a gyerekeket "dögöljön meg a szomszéd tehene is" alapon, vagy csak azért, hogy ne kelljen gondoskodnia a nyári programjáról, de az eredeti kérdést nyugodtan lezárhatjuk. A pedellustól meg máskor kérjél pontosabb információkat, hogy ki mondta, ki az az ember, hogy fogalmazott pontosan...
2010. jún. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam :) köszi az infót :)
2010. jún. 29. 16:00
 33/33 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is jo lenne, ha egyenletesen lenne elosztva a szunet. Bar ahhoz az kene, hogy, mint nemetorszagban, mo-n is jol futottek ill. legkondicionaltak legyenek az iskolak, hogy elviselheto legyen. En 35 fokban nem akarnek az iskolaban foni.. De ha lenne legkondi, akkor nem zavarna, hogy kint negyven fok van, ugyanugy tudnek tanulni.
2010. júl. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!