Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Osztatlan képzésben lehetséges...

Osztatlan képzésben lehetséges, hogy többet nem hirdetnek meg egy tárgyat?

Figyelt kérdés
Hiányzik egy szigorlatom, 5. éves vagyok. A szakunk már megszűnt, mi vagyunk az utolsó évfolyam. Megteheti egy tanár, hogy kijelenti, hogy többet nem hirdet meg egy olyan szigorlatot ami még nincs meg mindenkinek? Van erre valami törvény (eddig úgy tudtam, hogy az utolsó évfolyamot követően még 2 évig kötelesek meghirdetni)
2010. jún. 28. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
passz... de tanulmányi osztályon reklamálj nekik! vagy dékániban verd ki a balhét;) pláne ha több embert is érint - lépjetek fel együtt.
2010. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, több embert is érint! De nagyon ki vagyok bukva :( A To-n soha nem tudnak semmit. De ennyin nem múlhat egy diploma, nem??
2010. jún. 28. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!