Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOTE vs. Szeged vs. Pécs...

SOTE vs. Szeged vs. Pécs gyógytornászat, mi alapján döntsek?

Figyelt kérdés
Felvételi előtt állo, és mindhárom egyetem szimpatikus. Mi alapján döntsek? Tudom, hogy eltérőek a ponthatárok, de ezen kívül semmit sem tudok róluk. Edukációs kiállításon tavaly voltam, és nem kerültem közelebb a válaszhoz. Előre is köszönöm a válaszokat.

2019. jan. 5. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pécsről tudok mesélni, azt tudom hogy itt a gyógytornász szakon nagy szigor van és félév közben is van sok vizsga. Viszont cserébe a vizsgaidőszakban nincsenek túlterhelve, mert a szorgalmi időszakban a vizsgák nagy részét letudták.
2019. jan. 6. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmelweisről tudok mesélni ha szeretnéd, írj nyugodtan privátban :)
2019. jan. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
SOTÉ-n az anatómia viszonylag laza a többihez képest.
2019. jan. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeged meg nagyon jó hangulatú egyetemi város, Bp olyan ridegebb sokkal.
2019. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
A pécsi képzés Kaposváron van, ami sokkal szarabb hely mint Budapest vagy Szeged.
2019. jan. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3as: SOTE-ra jártam, voltak évfolyamtársaim, akik előtte másik egyetemre jártak és szerintük sem lazább a többihez képest. Árulkodó jel lehet, hogy az első zh 2 embernek sikerült kettesre a 150 hallgatóból, a második zh-n is a 3/4 ember még elbukott és úgy lehetett írni még egyet a vizsga előtt, az már a többségnek sikerült. A vizsga szóbeli és azért az sem egy leányálom.. Sok embert ismerek, akik csúsztak az anatómia miatt
2019. jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5# Pécsen is van.
2019. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!