Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megérné BSCről átmenni Imscre?...

Megérné BSCről átmenni Imscre? (Bme-villamosmérnök)

Figyelt kérdés

Mostanság csomót gondolkozom ezen. Igazából a súlyozott átlagom 4,0 fölött lesz, zh-knál 68% volt a legrosszabb eredményem (első analízis zh).

Elsőéves vagyok, félév elején azért nem jelentkeztem, mert nem tudtam, hogy az alap bsc-t hogy fogom bírni, így mit is akarjak, egy olyan tanfolyamtól, ahol nagyobbak a követelmények.

Imsc pontot nem gyűjtöttem, azt sem tudom, hogy mire jó, de amúgy sem javították ki a gyakorlatvezetők az imsc feladatokat, ha megcsináltam.

Igazából nagyon jól hangzik az, hogy saját mentor, érdekesebb feladatok, jobb gyakorlatvezetők, de gondolom, ha átmennék imsc képzésre, akkor sokkal többet is kéne tanulni, tankört is kéne váltani, szóval megint egy új közegbe kerülnék.

Ha van esetleg olyan, aki első félév után ment át, megérte? Illetve, mennyire nehezebb az egész? Mert nagyjából így félév végére kitapasztaltam, hogy mennyi időt szükséges a tanulásra rászánni így vizsgaidőszakban tanulás mellett már eltudok járkálni bulikba is, tudok a barátaimmal találkozni ami full jó, csak gondolom az imsc még több időt fog felemészteni.


2019. jan. 8. 14:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!