Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Strébernek tartanak. Mit tegyek?

Strébernek tartanak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerintem nem sokat (1-1,5 órát) tanulok naponta, de ettől még strébernek tartanak. A leckecsinálási hajlandóság igen alacsony az osztályomban.

Nem akarok kevesebbet tanulni.


egy felvételiző hatodikos



2019. jan. 12. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki strébernek tart, az elsősorban róla szól és nem rólad. Erre gondolj mindig, ha megjegyzéseket tesznek. A saját életedet építgesd, s ne hagyd, hogy mások visszafogjanak ebben. Ha strébernek tartanak, az az ő dolguk.
2019. jan. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár èv mulva mikor majd Te leszel a főnökük bánják majd hogy nem ők voltak a strèberek😊 Ne foglalkozz velük mit mondanak!
2019. jan. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt kit érdekel, mit gondolnak

másrészt az, hogy ők sorra kapják az egyeseket mert nincs leckéjük, az nekik ciki, nem neked.

te tanulj és vidd sokra, mert az osztálytársaid nem fogják.

2019. jan. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz soha azokkal, akik csinálhatnák úgy a dolgaikat ahogyan te, de ahelyett, hogy így tennének, inkább téged próbálnak "lehúzni" az ő szintjükre.(Lehet pár év múlva ez a mondat nagyobbat fog szólni, de hátha segítek a tapasztalataim megosztásával)


Jól csinálod a dolgot, hidd el. Sok szerencsét kívánok a tanulmányaidhoz! :)

2019. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom is hasonló cipőben jár. Nagyon szorgalmas, mindig minden dolgozatra felkészül, mindig ötösöket kap. Nem pedálozik a tanároknak, nem jelentkezik folyton, nem buzgólkodik, mégis strébernek tartják.

A tanulás az Ő osztályában sem sikk.


Most írt felvételit és bízunk benne, h bekerül egy olyan iskolába, ahol hasonló gyerekek vannak és nem az lóg ki aki tanul, hanem az aki nem.


Légy büszke magadra, h okos és szorgalmas vagy és kívánom, h találj majd egy olyan iskolát, ahol jól érzed magad!

2019. jan. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem világéletemben strébernek tartottak. Mindig kitűnő voltam, de nem villogtam, nem is jelentkeztem órán sem, visszahúzódtam. Igazából mára már nem érdekel. Magadnak tanulsz, a megszerzett tudást senki nem veheti el tőled. Próbálj olyanokkal barátkozni, akik hasonlóak, mint te. Nekem is mindig a "stréberek" közül kerültek ki a barátaim.
2019. márc. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!